foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Błogosławieństwo

Licznik Odwiedzin

442299
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
262
200
649
438383
880
6909
442299

Your IP: 34.229.63.28
2023-12-05 23:12

 Rowerowy Dzień Dziecka w Sadku 

W tym roku zaprosiliśmy na Rowerowy Dzień Dziecka naszych milusińskich z Publicznej Szkoły Podstawowej im.J Kusocińskiego w Sadku.

Przy współpracy z Panią Dyrektor oraz Opiekunami szkolnymi oraz przy fantastycznej pogodzie i uśmiechach dziecięcych był to dzień pełen atrakcji. Wcześniej było spotkanie z przedstawicielami naszej Policji i oczywiście instruktaż.
Następnie przed budynkiem szkoły zostały uroczyście wręczone dla każdej i każdego ucznia kaski rowerowe,bo bezpieczeństwo na drodze to WAŻNA RZECZ !!!
A póżniej w trasę ...rajd rowerowy do Chlewisk. Tam zaproszenie do zwiedzania eksponatów w Muzeum Techniki.Następnie cały peletonik ... jednym głosem" a teraz na grila".  W gościnnej Mexicanie był odpoczynek i smaczne kiełbaski z grila :))))
Z uśmiechem na twarzach i przy dobrej kondycji powróciliśmy do Sadku a na licznikach rowerowych przejechanych...32km BRAWA DLA WAS DZIECIAKI - byliście WSPANIALI !!!

Dziękujemy Pani Dyrektor Ewelinie Wiśniewskiej oraz opiekunom szkolnym p. Agacie Sasal i Jarosławowi Cender za współpracę i troskliwą opiekę nad tym "radosnym peletonikiem" Dziękujemy naszej szydłowieckiej Policji oraz firmie ubezpieczeniowej MAS-LEX. Dziękujemy ośrodkowi MEXICANA oraz Dyrekcji MUZEUM TECHNIKI w Chlewiskach.

A ekipie Bike Team za serducho !

Do spotkania na rowerowym szlaku BIKE TEAM.