foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Błogosławieństwo

Licznik Odwiedzin

498546
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
119
960
2110
492449
4322
6580
498546

Your IP: 3.236.143.154
2024-06-15 04:56

Nasza wdzięczność za 20 lat wspólnego pielgrzymowania

Za nami już jubileuszowa Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę do Częstochowy.

Były wspomnienia ... a w nich powrót do pierwszych przebytych km, noclegów pod namiotami, wieczornych apeli wspólnie z pieszymi pielgrzymami z Podlaskiej Pielgrzymki, "chińskich" zupek na obiadowym postoju, atrakcji przy naprawianiu kolejnej złapanej "gumy" deszczu w drodze i lepiącym się asfalcie do opon ... można tak wracać wspomnieniami do tych przejechanych kilometrów, spotkań ze wspaniałymi ludźmi i pięknych osobistych przeżyć, których każdy ma swoim sercu.

A dzisiaj to również czas podziękowania i naszej wdzięczności ..... wszystkim siostrom i braciom biorącym udział przez te dwadzieścia lat, Kapłanom będącymi przy naszym odprowadzaniu z Szydłowieckiej Fary jak również jadącym na rowerze ... ks Marek - śp ks Witold, ks Andrzej i obecnemu ks Dziekanowi Markowi którzy przejechali tak dzielnie każdy kilometr na rowerze.
Szczególne nasze podziękowanie dla abp Wacława Depo Metropolity Częstochowskiego za przyjaźń i gorące przyjęcie - za otwarte serce dla naszych pielgrzymów rowerowych.
Naszym przyjaciołom z pieszej pielgrzymki szydłowieckiej i wspólne piękne wejścia do Tronu Matki.

Serdecznym podziękowaniem obejmujemy naszych braci "kierowców" ... braci "pilotów" siostry "medyczne" dziękujemy naszym sponsorom i osobom wspierającym, którzy na każdym etapie organizacji pomagali zarówno finansowo jak również logistycznie.
Radosne i rozśpiewane podziękowania dla naszych sióstr i braci z jedynej i niepowtarzalnej grupy muzycznej :)
Słowa podziękowania kierujemy do ludzi mediów ... to oni przekazywali informacje o naszym pielgrzymowaniu nadając nam tytuł "Kawaleria Rowerowa z Szydłowca".

SERCEM naszym ogarniamy i zachowujemy naszą WDZIĘCZNOŚĆ dla każdej i każdego kto tworzył ten fantastyczny żółty peleton i TYCH którzy WSPIERALI nas w modlitwie i byli nam BLISCY.

Z wdzięcznością i sympatią - do zobaczenia za rok :)