foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Błogosławieństwo

Licznik Odwiedzin

373093
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
92
131
806
367511
223
8993
373093

Your IP: 44.192.38.49
2023-02-02 11:57

Rowerowy Dzień Dziecka - już za nami

Dziękujemy !!! to był rowerowy zawrót głowy

Takiego kolorowego i tak radosnego peletoniku - dawno nasze miasto nie widziało. Chłopcy, dziewczynki, mali średni i młodzieńcy bawili się razem na rowerowym miasteczku w Dniu Dziecka.

Były konkursy i rywalizacja - a wszystko w atmosferze rodzinnej przy dopingu rodziców. Każdy otrzymał nagrodę..kask, odblaski, lampki rowerowe w zależności od zajętego miejsca.
Były też urocze Panie policjantki, które prowadziły prelekcje o bezpiecznej jeździe rowerem a do znakowania rowerów ustawiła się długa kolejka. Dla najmłodszych zabawy prowadziła Pani animatorka a fantastyczny pokaz wyczynowej jazdy na rowerze zademonstrowali chłopcy z grupy MTB z Szydłowca.

Dziękujemy dzieciom, rodzicom, Vicemarszałkowi Województwa Mazowieckiego - Rafałowi Rajkowskiemu, Policji, Szydłowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Firmie PHU "Paulina" Z. Grzędowicz, patronom medialnym: Echo Dnia, Portal Naszszydłowiec, Panu Maciejowi Kapturskiemu, Pani Ewie Sadza, Panu Rafałowi Szarow z Radomia i Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia.

Szczególne podziękowania dla grupy wyczynowców MTB Szydłowiec.

Wszystkim gratulujemy i barrrrrdzo dziękujemy !